تبلیغات
آخرالزّمان، ضدّ صهیونیست، دشمن شناسی - کشور رکوردار تماشای فیلم‌ مستهجن
 
درباره وبلاگ


از شما متشکرّیم که به این وبگاه
تشریف آوردید. لطفاً قسمت مــوضــوعــات را مشاهده نمائید و کلیپها و سخنرانیهارا حتماً حتماً حتماً دانلود کنید و از مطالب نیز استفاده نمائید. همچنین از نظرات خودتان، ما را بی نصیب نگذارید

اللـّهـمّ عـجـّـل لـولـیـّک الـفـرج


مدیر وبلاگ : وحـیــد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
آخرالزّمان، ضدّ صهیونیست، دشمن شناسی
مـکـر زشـت و فـکــر بـدکـاری جـز صـاحـبـش احـدی را هـلـاک نـخـواهـد کــرد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : وحید امیریان
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
کشور رکوردار تماشای فیلم‌ مستهجن
آیا تا به حال حس کرده اید که فرزند پسرتان با فرزند دخترتان فرق دارند؟ آیا حس کرده اید ، دختران آمریکایی که زنان آینده اند بیشتر از پسران ( مردان آینده ) اجتماعی هستند؟ آیا متوجه شده اید میلیونها مرد جوان آمریکائی رفتاری مثل زامبی ها دارند و کلاً پلکان اخلاقیات و رفتارهای انسانی را سر و ته طی می کنند؟
united states

بله این ها هیچکدام اتفاقی نیست. محققان دو دامی را که نابودکننده نسل آینده مردان آمریکائی هستند را همیشه گوشزد می کنند. یکی از این دو تله ، بازی های رایانه ای است و دیگری مرگ اخلاقیات.

در گذشته پارک ها و زمین های بازی پر بود از پسربچه هایی که پس از مدرسه برای بازی به آنجا می رفتند . اما هم اکنون خلوت ترین جایی که در هر شهر سراغ دارید همین زمین های بازی است . پس این همه بچه بعد از مدرسه کجا می روند ؟ بله همگی به خانه رفته و جلوی تلویزیون و رایانه اشان می نشینند . درست است که این نوع اعتیاد در میان زنان و دختران نیز وجود دارد ، اما باید قبول کرد که وضع پسران به مراتب بدتر است . متاسفانه برآوردی از میزان تخریب این نوع اعتیاد در نسل بعدی مردان آمریکائی وجود ندارد . تخریبی که انتظار می رود بسیار وحشتناک باشد .

هم اکنون والدین ، اعتیاد به بازی های رایانه ای را بحرانی جدی تلقی نمی کنند . تازه از اینکه فرزندشان ساکت در گوشه ای نشسته خوشحال هم هستند.

نکته مهم اینجاست که بازی های رایانه ای فوق العاده خطرناک اند . یک تحقیق نشان می دهد 88 درصد آمریکائی های بین 8 تا 18 سال درگیر بازی های رایانه ای است .

پسران نیز 4 برابر دختران گرفتار این بازی ها هستند. شما اگر پسربچه دارید خوب می دانید این سخن یعنی چه . چاقی حاصل از این بازی ها که گریبانگیر پسران آمریکائی است بسیار جدی و خطرناک است. این بازی ها می توانند بسیار جالب باشند ، تا اینجای کار مشکلی نیست . ولی اعتیاد به آنهاست که صدمات زیادی به فرد می زند. درحال حاضر هر پسربچه آمریکائی، 13 ساعت در روز مشغول این بازی هاست. این رقم واقعاً حیرت انگیز است.

برای مشاهده/ دانلود؛ به ادامه مطلب بروید

دومین دامی که برای کودکان و نوجوانان آمریکائی گسترده شده است و بطور فزاینده ای از اولی هم بدتر است، دیدن فیلمهای مستهجن است.

اینترنت راههای بسیار خوبی را برای انسان ها باز کرده است که تا الان بر روی او بسته بود. اما یکی از نکات بسیار منفی اینترنت باز کردن راه پر از لجن و کثافت به خانه های مردم است.

جوانان ما به نسبت گذشته به راحتی به مطالب غیر اخلاقی در اینترنت دسترسی دارند که این امر نتایج وحشت آوری به دنبال خواهد داشت .

دیل میل می نویسد : یک پسربچه 12 سالۀ آمریكایی که پس از دیدن یک فیلم مستهجن به یک دختر 9 ساله تجاوز کرده بود، بازداشت شد . وکیل این پسربچه به شدت نسبت به "دید باز و وقیحانه نسل آمریکا" هشدار داد. این پسربچه می گوید بعد از دیدن فیلم احساس کرده دیگر بزرگ شده است .

نکته بسیار مهم و درعین حال منفی در آمریکای امروز ، دسترسی بی حدو حصر و آزادانه کودکان ونوجوانان به محتویات غیراخلاقی از طریق اینترنت است .
متاسفانه آمریکا هم اکنون پایتخت فساد، فحشا و بی اخلاقی جهان است . حدود 30 درصد از ترافیک فعلی اینترنت در آمریکا برای دیدن محتویات مستهجن است . ایالات متحده آمریکا بیش از هر کشور دیگری در جهان فیلم های غیر اخلاقی تولید می کند .

بسیاری از آمریکائی ها آنچنان معتاد به این مسائل هستند که برای دیدن آنها منتظر به خانه رفتن نمی مانند. یک تحقیق نشان می دهد 25 درصد کارمندان در اداره فیلم و تصاویر مستهجن نگاه می کنند.

در مقاله ای که اخیراً دکتر فیلپ زیمباردو که یک روانشناس است در CNN منتشر کرده است ، به عواقب وخیمی که اعتیاد به بازی های رایانه ای  و مسائل جنسی در نسل فعلی و بعدی آمریکا می گذارد اشاره کرده است . وی می گوید : "عواقب این دو اعتیاد بسیار وخیم خواهد بود . بازی های رایانه ای و مسائل جنسی ، باعث خواهند شد که نسل فعلی آمریکا ، نسلی باشد که از روبروشدن با مشکلات و مصائب گریزان باشد. آنها دوست ندارند از فضای خیالی اینترنت به فضای زندگی واقعی و مواجهه با مشکلات و خطرهای آن باز گردند. به همین منظور مشکلات زیادی در زمینه ارتباط اجتماعی، مدرسه و کار برای آنها پیش خواهد آمد".

داستان های واقعی از این "رویگردانی نسلی" بسیار است . در سال 2005 جوانی به نام سئوب لی که دانشجوی کره ای بود پس از 50 ساعت مداوم بازی رایانه ای دچار حمله قلبی شد و مرد . در سال 2009 به نقل از تلویزیون MTV ، یک زن ، شوهرش را به بیرون از خانه پرتاب کرد چون او نمی توانست با داشتن چهارفرزند ، از دیدن فیلم های مستهجن صرف نظر کند .

در یک نمونه اخیر ، قاتل نروژی که 77 فرد بی گناه را کشت در دادگاه گفت هر روز 16 ساعت مشغول بازی world of war craft و call of duty بوده است .
درسال 2011 بود که نتایج بد آزمون های مختلف دانش آموزی و دانشجویی در سرتاسر آمریکا که در چهل سال گذشته بی سابقه بوده است همه را شوکه کرد .
هالیوود نیز دراین قضیه مقصری تمام عیار است . یکی از عوامل اصلی بی هویت کردن جوانان آمریکائی فیلم های هالیوودی است.

تحقیقات نشان می دهد که پسران آمریکائی دوست ندارند شوهر ، پدر ویا سرپرست یک خانواده باشند.

برطبق اطلاعات و تحقیقات مرکز ملی آمارآموزشی آمریکا، پسران چهار تا پنج برابر دختران به بیش فعالی دچارند و دو سوم دانش آموزانی که نیاز به کلاس جبرانی و فوق العاده دارند پسر هستند .
به طور متوسط هر پسربچه آمریکائی هر هفته 13 ساعت صرف بازی های رایانه ای می کند. دختران هم 5 ساعت. یک جوان آمریکائی تا به 21 سالگی برسد 10 هزار ساعت بازی رایانه انجام داده است . یعنی 2 برابر زمانی که صرف گرفتن لیسانس می کند.

به طور متوسط هر پسر آمریکائی (دبیرستانی) در هفته 2 ساعت فیلم مستهجن نگاه می کند . مردان آمریكایی که اصلاً نمی توانند از این دست فیلم ها دل بکنند . فقط درسال 2011 در آمریکا 500/13 فیلم بد، تولید و پخش شده است.

با این اوضاع پیش بینی می شود که درصد اخذ درجه لیسانس تا سال 2016 به نسبت 60 درصد دختران و 40 درصد پسران برسد.

تا الان باید متوجه شده باشید که حتماً یک جای کار می لنگد. این مردان در آینده به چه درد آمریکا خواهند خورد؟
ABC می گوید یک مقام ارشد قضایی در دادستانی آمریکا در واشنگتن هر روز 8 ساعت صرف دیدن محتویات بد در اینترنت می کرده است . وقتی فضای حافظه رایانه اش در اداره دیگر جا نداشت ، اقدام به کپی کردن آنها روی DVD می کرده است که کل اتاق وی را پرکرده بود .

تا حالا فکر کرده اید چه کسانی در دوایر جنایی آمریکا کار می کنند ؟ کسانی که جزء بهترین زنان و مردان این سرزمین هستند . این تنها نمونه ای از فضای فعلی آمریکاست ، جاهای دیگر آمریکا یقیناً بهتر از این جا نیست .
حالا سری بزنید به سرویس امنیتی آمریکا . همین چند وقت پیش بود که عده ای از محافظان رئیس جمهور آمریکا با بدكاران کلمبیایی دستگیر شدند . آیا ما به عنوان یک ملت گند کار را بالا نیاورده ایم ؟

ملت آمریکا به یک ملت بی عار تبدیل شده است که حتی وظایف انسانی و مسئولیت های مربوط به دوره بزرگسالی خود رانیز رعایت نمی کند . آنوقت از جوانانش چه انتظاری می توان داشت ؟

مردان آمریکائی ، هنوز بچه اند و به سن بلوغ نرسیده اند . باید شرمنده شد وقتی شنید که مردان 25 تا 34 ساله آمریکائی دو برابر بیشتر از زنان با والدین خود زندگی می کنند .

حقایق جامعه آمریکائی بسیار تلخ و گزنده است. آیا می توان به آینده این کشور امیدوار بود؟

313PERSON

313PERSON.MIHANBLOG.COM

نـظــر یـادت نــره

نوع مطلب : متنها و عکسهای خبری مهم و دشمن شناسی، 
برچسب ها : کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان، کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان .کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان، کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان -کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان، .کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان، کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان -، کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان ..کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان، کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان کشور آمریکا رکورددار فیلم مستهجن تروریست همجنس بازی فساد و فحشا شیطان،
لینک های مرتبط :


جمعه 25 آبان 1397 04:31 بعد از ظهر
Hurrah! Finally I got a blog from where I be able to genuinely get valuable facts concerning my study and knowledge.
شنبه 12 آبان 1397 03:43 قبل از ظهر
Raspberry Clafouti Recipe + Larger Image.
شنبه 28 مهر 1397 11:38 قبل از ظهر
Thanks for your marvelous posting! I really enjoyed reading it, you're a great
author.I will make certain to bookmark your blog and definitely will come
back from now on. I want to encourage continue your great job, have a nice
morning!
سه شنبه 24 مهر 1397 05:45 قبل از ظهر
Unquestionably believe that which you stated.
Your favorite reason appeared to be on the web the simplest thing to be aware
of. I say to you, I definitely get irked while people consider worries that they just don't know about.
You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing
without having side effect , people could take a signal.
Will probably be back to get more. Thanks
دوشنبه 23 مهر 1397 09:25 بعد از ظهر
Under NFL rules, the next opportunity for a team to file to relocate to either stadium would be in January. The move would have to clear a tangle of league hurdles, including getting support from at [url=http://www.nflcheapjerseysforsale.com/]Cheap Authentic Jerseys[/url] least 24 of the 32 teams.
Zach LaVine College Jersey http://www.nflchinacheapjerseys.us.com/bruins-14-zach-lavine-blue-basketball-stitched-ncaa-jersey-34.html
پنجشنبه 19 مهر 1397 03:32 بعد از ظهر

Incredible many of excellent information!
levitra without a doctor prescription levitra online levitra online levitra 20 mg bayer prezzo levitra generic levitra 20 mg bayer prezzo levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo cheap 20mg levitra levitra 20 mg bayer prezzo
دوشنبه 16 مهر 1397 11:21 بعد از ظهر
This is the perfect blog for anyone who hopes to find out
about this topic. You understand a whole
lot its almost hard to argue with you (not that I personally would want to…HaHa).

You definitely put a new spin on a topic that has been discussed for many years.

Great stuff, just great!
یکشنبه 15 مهر 1397 01:00 بعد از ظهر
What's up to every , as I am truly eager of reading this website's post to be updated on a
regular basis. It carries good material.
چهارشنبه 28 شهریور 1397 08:28 بعد از ظهر

Whoa a lot of useful facts.
miglior cialis generico cialis prezzo di mercato cialis australian price cialis uk next day rx cialis para comprar tadalafil 10 mg wow look it cialis mexico canadian cialis cialis professional yohimbe cialis super kamagra
سه شنبه 27 شهریور 1397 05:29 بعد از ظهر

Amazing a good deal of useful material!
cialis et insomni when can i take another cialis enter site very cheap cialis 5 mg cialis pharmacie en ligne prescription doctor cialis cialis efficacit viagra vs cialis overnight cialis tadalafil precios de cialis generico cialis 5 mg scheda tecnica
پنجشنبه 15 شهریور 1397 06:19 قبل از ظهر

Many thanks. Helpful information!
cialis patent expiration buy generic cialis prezzo cialis a buon mercato order a sample of cialis generic cialis soft gels achat cialis en europe cialis generique 5 mg low cost cialis 20mg venta de cialis canada cialis generika in deutschland kaufen
سه شنبه 13 شهریور 1397 10:05 بعد از ظهر

Kudos. I like this!
canadian pharmaceuticals stocks drugstore online reviews canadian online pharmacies canada online pharmacy canadian pharcharmy online trust pharmacy of canada canadian medications list how safe are canadian online pharmacies drugstore online shopping reviews canadian pharmaceuticals reviews
دوشنبه 12 شهریور 1397 09:37 بعد از ظهر

Amazing quite a lot of superb facts.
cialis tablets for sale tadalafil tablets cialis coupon cialis manufacturer coupon cheap cialis cialis kaufen wo we like it safe cheap cialis safe site to buy cialis online generic cialis 20mg uk tesco price cialis
سه شنبه 23 مرداد 1397 04:00 قبل از ظهر

You actually mentioned this terrifically.
viagra uk price viagra rx online buy viagra uk sildenafil uk sildenafil prices uk buy viagra in store where can i buy viagra online uk viagra online canadian pharmacy where to buy viagra with prescription where can i buy cheap viagra online
دوشنبه 22 مرداد 1397 03:07 بعد از ظهر

Kudos. Plenty of posts.

cialis official site tarif cialis france when can i take another cialis viagra cialis levitra venta cialis en espaa cialis price in bangalore low dose cialis blood pressure buy cialis online legal try it no rx cialis viagra vs cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 04:24 قبل از ظهر

Nicely put, With thanks.
buy cialis sample pack cialis super acti comprar cialis 10 espa241a cialis 30 day trial coupon click here cialis daily uk usa cialis online generic cialis at walmart cialis therapie generic cialis in vietnam price cialis wal mart pharmacy
جمعه 7 اردیبهشت 1397 08:25 بعد از ظهر

You've made your stand extremely well..
i recommend cialis generico comprar cialis navarr pastillas cialis y alcoho does cialis cause gout compare prices cialis uk cialis tablets for sale we choice free trial of cialis cialis italia gratis cialis daily dose generic how to buy cialis online usa
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 07:49 قبل از ظهر

Fine tips. Many thanks!
buy pharmaceutical viagra viagra super active buying generic viagra buy soft viagra viagra online buy order viagra online uk buy viagra mastercard viagra online with prescription order sildenafil online uk buy discount viagra online
جمعه 17 فروردین 1397 11:30 بعد از ظهر

Thanks, Ample stuff.

cialis price thailand cialis prezzo di mercato cuanto cuesta cialis yaho price cialis wal mart pharmacy cialis for sale cialis y deporte we choice cialis pfizer india cialis 05 we use it 50 mg cialis dose calis
جمعه 3 فروردین 1397 09:30 بعد از ظهر

You actually explained that really well!
purchasing cialis on the internet cialis tablets australia costo in farmacia cialis cialis per paypa cuanto cuesta cialis yaho when can i take another cialis achat cialis en suisse cialis from canada buying cialis in colombia trusted tabled cialis softabs
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:06 بعد از ظهر
You really make it seem so easy with your presentation but I
find this matter to be really something that I think I would never understand.
It seems too complicated and very broad for me. I'm looking forward for your next
post, I will try to get the hang of it!
سه شنبه 15 فروردین 1396 01:31 قبل از ظهر
Thank you, I've recently been searching for info approximately this topic for a
while and yours is the greatest I've discovered so far.
But, what concerning the bottom line? Are you certain in regards to the
supply?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر