درباره وبلاگ


از شما متشکرّیم که به این وبگاه
تشریف آوردید. لطفاً قسمت مــوضــوعــات را مشاهده نمائید و کلیپها و سخنرانیهارا حتماً حتماً حتماً دانلود کنید و از مطالب نیز استفاده نمائید. همچنین از نظرات خودتان، ما را بی نصیب نگذارید

اللـّهـمّ عـجـّـل لـولـیـّک الـفـرج


مدیر وبلاگ : وحـیــد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
آخرالزّمان، ضدّ صهیونیست، دشمن شناسی
مـکـر زشـت و فـکــر بـدکـاری جـز صـاحـبـش احـدی را هـلـاک نـخـواهـد کــرد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
حذف چادر ؛ جورابهای بدن نما به جای شلوار توسط دختران!
«حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان تا کی دیگه؟؟؟»


رسول خدا(ص) از حضرت جبرئیل(ع) سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. (یکی از آنجاهایی که فرشتگان می‌خندند) زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود و با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت(پدر و برادر و شوهرش و...از خود غیرت نشان ندادند) و او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند.

بی حجابی و بی حیایی
«خداییش دخترای مسلمون و با حیا با جوراب شلواری باید برند بیرون؟»
«شوهرها و برادرها دیگه اینقدر بیغیرت شدند که چیزی بهشون نمیگن؟»
«چرا دخترها حاضر میشند تا خودشونو واسه نامحرم اینطوری تزیین کنند؟»

«والله قسم این جوراب شلواری رو باید برای شوهرشون بپوشند نه مردهای غریبه»
«پس کجاست این مهدی  فاطمه؟ (س) - دیگه مُرد حیا. اعصاب برام نمونده»

گرچه مدگرایی و غرب گرایی دو مفهوم جدا از هم و دارای تعاریف متمایز از یکدیگرند، اما سیر تحولات تاریخی- اجتماعی در ایران به گونه ای سرنوشت این دو مفهوم را با هم گره زده است که هرگاه سخن از مدگرایی به میان می آید، مفهوم غرب گرایی نیز به ذهن، تبادر می کند، زیرا پس از رشد تکنولوژی در اروپا، سنّت ها مورد انتقاد قرار گرفت و جامعه به تدریج، اندیشه ها، طرز زندگی و نوع لباس را تغییر داد.  در ایران پایبندی به سنت ها یکی از عوامل بقای خانواده و ارکان توجه به خاواده به شمار میرود.

یکی از روش هایی که امروزه مورد توجه بازرگانان و شرکت های تبلیغاتی قرار گرفته است پرداختن به روش های نوین تغییر در سنت هاست. تغییراتی که منجر به افزایش دغدغه جوانان به تجمل طلبی و تنوع طلبی میشود.
طراحان لباس که خود پیشتاز در این امر هستند با تکیه بر طرح های غربی و آفرینش رنگ ها و طرح های بیگانه با فرهنگ و سنت ایرانی، ذایقه جوانان را در نوع پوشش تغییر داده اند.

جذابیت در طراحی پوستر ها و تصاویر تبلیغاتی مختص به تنوع در طراحی لباس نیست این طراحان برای جلب نظر مخاطبین خود از مانکن های ایرانی  با آرایش های تند و زننده چشم های مخاطبین را به دیدن این نوع پوشش و ارایش عادت می دهند و حضور این مانکن ها را به زودی د ر خیابان های شهر نوید می دهند.مانکن ها به اصطلاح با پوشش اسلامی ظاهر میشوند پوششی که می توان ان را کاوری برای ادامه فعالیت های این مزون ها دانست.

طراح ها پس از حذف پوشش چادر و کوتاه و نازک کردن روسری ها و حذف کامل پوشش جوراب به حذف و کمرنگ کردن شلوار و جایگزینی جورابهای چسبان و نازک رو آورده است که در نوع خود جدید و بسیار متنوع میباشد.امید است این روند به زودی متوقف شود زیرا با افزایش این سیر نزولی در فرهنگ حجاب به زودی شاهد حذف مقوله به نام پوشش هستیم.

بی حجابی و بی حیایی

با پوشش حداقلی و شکافتن حجاب نوع جدید پوشش را ارائه می دهند و سلائق جوانان را به سوی بی بند و باری هدایت می دهند.

تبلیغات شایع شده در سطح شهر به طور گسترده فرونشستن سنت ها را به طلایه داران فرهنگ هشدار میدهد و بیلبورد ها و تصاویر منتشره در شهر جوانان با هر جهت فکری و فرهنگی را مورد تهاجم قرار داده است.
تخریب فرهنگ را به نوعی عمیق پیش گرفته اند که در مرحله بعد و در مد جدیدی که در آینده رواج خواهند داد بازسازی و بازگردانندن حیا و حجاب به جوانان بعید به نظر میرسد.

مسیر بی بازگشتی که تهاجمات غربی با نفوذ در جامعه پیش گرفته اند نیاز به مدیریتی قاطع دارد تا با افکار جوانان هم گون باشد و با پیشبرد اهداف اسلامی ایرانی نظر مخاطبین جوان را نیز تطمیع کند.تسلط بر این مخرب فرهنگی نیاز به نگاه مدیریتی وانقلابی دارد که با شناخت نیاز های روز به رفع و بازسازی فرهنگ بپردازد.


بی حجابی وبی حیایی

«امثال این بی ناموس هستند که حجابو به سخره میگیرند»


313PERSON

نـظــر یـادت نــره

قَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی
وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی
وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی
یَفْقَهُوا قَوْلِی

(آیات 25 تا 28 سوره طه) :
 
(موسى) گفت: «پروردگارا! سینه‏ ام را گشاده کن؛
و کارم را برایم آسان گردان!
و گره از زبانم بگشاى؛
تا سخنان مرا بفهمند!


نوع مطلب : متنها و عکسهای خبری مهم و دشمن شناسی، 
برچسب ها : بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran، بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran .بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran، بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran .بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran، بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran .بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran .بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran، .بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran، بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran .، بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran .بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran .بی حجابی و بی حیایی persian gulf iran،
لینک های مرتبط :


دوشنبه 17 تیر 1392 11:39 بعد از ظهر
دست شما درد نکنه واقعاً آموزنده بود
دوشنبه 20 خرداد 1392 04:29 بعد از ظهر
در ارتباط با حرف اون خانم که در زیر گفته که مردا چشم خودشون رو بپوشونم باید بگم که معصوم فرمود کل بدن زن عورت یعنی این که مردها بغیر از گردی صورت و مچ دست به پایین تازه اگر بدون تزیین باشه هر جای بدن زن راببینند براشون تهییج کننده است . و این کار این خانم ها مثل یک شیشه عطر میمونه که درش را باز کننده خواسته یا ناخواسته همه بوش رو متوجه می شوند و این یک حرفی است که پشت آن عقل و درایت نیست .مثل این میمونه که یک نفر مست کنه بیاد همه رو با چاقو بزنه و بعد هم بگه که اونا که دیدند من مستند خودشون نمیومدن سمت من.
دوشنبه 20 خرداد 1392 04:13 بعد از ظهر
سلام
خدا لعنت کنه از ابتدای انقلاب تاالان هرکه را گفت که مردها همچون زنها باید دوشادوش مردها در جامعه حضور داشته باشند .خدا لعنت کنه وزیر ارشاد و رئیس صداو سیما و هر که بانی آزاد گذاشتن ماهواره ها است که هر چی بی بند و باری هست از لقمه حرام و و از این سه رسانه است از دانشگاه ها که به آستین کوتاه پسرها گیر می دن ولی به خانمهایی که خودشون رو شبیه عروسهای تو حجله درست میکنن کار ندارن.
یعنی رهبر ، رئیس جمهور ، وزیر ارشاد ، رئیس صدا و سیما ، سازمان ملی جوانان و دیگر مسئولین این وضعیت را در جامعه نمی بینند یا این که خودشون رو زدند به نابینایی.
خدا مادر هز کسی که در این بی بندو باری دست داره به عذاش بشونه .
دوشنبه 13 خرداد 1392 02:42 بعد از ظهر
خداوند در قرآن بیش از اینکه رعایت حجاب رو بر خانوم ها تاکید کنه ، چشم پاک بودن مرد ها رو گوشزد کرده یعنی بیشتر به این تاکید داشته که آقایون به خانم ها نگاه نکنن ( نگاهااااا).
ولی خانم ها هم باید تا حد خودشون رعایت کنن/
دوشنبه 13 خرداد 1392 12:17 بعد از ظهر
آخ ک وحید حرف دل ما رو گفتی!لامصب اینا تیرهای مستقیم شیطانه ک وامونده ها مستقیم میخورن ب چشم آدم.البته گفتن نگاه اول اشکال نداره،ب همین خاطر تا جایی ک ممکنه من نگاه اول رو طولانی میکنم ک ب گناه نیفتم!!!!

مرسی،پست ب جایی بود.
دوشنبه 13 خرداد 1392 11:28 قبل از ظهر
چه عجب این آقا وحید ما پیداش شد؟؟؟؟!!!!
به نظر من هر کسی باید خودش نوع حجابش رو انتخاب کنه و این کارا به خاطر اینه که یک امر اجباریه و اگه آزاد بود هیچ وقت این طور نبود.این یه نظر شخصیه و ممکنه خیلیا درست ندونن
ولی هر کسی وابسته به نوع جامعه پذیر شدنش لباس میپوشه و اجبار حجاب به جامعه پذیر شدن اشتباه خیلی کمک کرده و این هم به نوع لباس پوشیدن خانمها رسیده


 
   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات