درباره وبلاگ


از شما متشکرّیم که به این وبگاه
تشریف آوردید. لطفاً قسمت مــوضــوعــات را مشاهده نمائید و کلیپها و سخنرانیهارا حتماً حتماً حتماً دانلود کنید و از مطالب نیز استفاده نمائید. همچنین از نظرات خودتان، ما را بی نصیب نگذارید

اللـّهـمّ عـجـّـل لـولـیـّک الـفـرج


مدیر وبلاگ : وحـیــد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
آخرالزّمان، ضدّ صهیونیست، دشمن شناسی
مـکـر زشـت و فـکــر بـدکـاری جـز صـاحـبـش احـدی را هـلـاک نـخـواهـد کــرد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (قسمت دوّم)

«قبل ازاینکه به خواندن این مقاله بپردازید؛ پیشنهاد میکنم که قسمت اوّل آن را از اینجا حتماً بخوانید»

فیلم های شیطانی:

در ادامه توضیحی پیرامون فیلم هایی که امروزه ضد ایران و اسلام ساخته می شود می پردازیم .

اسپایدر من

شخصیت مرد عنکبوتی یک شخصیت منجی و مثبت است که مردم را نجات می دهد و در بسیاری از موارد به کمک مردم می شتابد. نکته ای که در این فیلم (به خصوص در قسمت اول) حائز اهمیت است این بود که مرد عنکبوتی وقتی خواست تارها را از دست خود خارج کند دست خود را به حالت های مختلف در آورد و وقتی دست خود را به شکل روبرو (Cornuto) در آورد آن قدرت جادویی از دستش خارج شد.

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

300

فیلم 300 که نه تنها یک فیلم ضد ایرانی بلکه فیلمی ضد اسلامی بود. شکل روبرو یکی از سکانس های این فیلم را نشان می دهد . در این سکانس یکی از جوانان لشکر اسپارتاکوس رو به پدر خود در حال لبخند زدن می باشد که ناگهان سوارکاری سفیدپوش با اسبی سفید از میان گرد و قبار ظاهر شد ، سر این جوان را از بدنش جدا کرد و بعد ناپدید شد که صد در صد تفکر مهدویت را مورد هجوم قرار می دهد . چرا که در این فیلم سواران و نظامیان ایرانی سیاه پوش بوده و پرچم های مشکی در دست داشتند که نشان از پرچم های خراسان دارد .

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

برای مشاهده بقیهء متن، به ادامـه مـطـلـب بروید

 

 

سنگسار ثریا (stoning of soraya )

فیلم سنگسار که در این فیلم تمام مبانی اسلام وروحانیت مورد هجوم یک طرفانه دشمن قرار می گیرد . در این فیلم زنی بی گناه با تهمت شوهر خود سنگسار می شود . این فیلم در فضای روستای کوهپایه ساخته شده و بازیگران آن به زبان فارسی صحبت می کنند . و مردی که به خاطر هوسرانی و ازدواج با دیگری کاری می کند که همسرش ثریا به دست پدر و فرزندان خود سنگسار گردد و نهایت جرم و بی رحمی اسلام را به رخ بیننده می کشاند .

هری پاتر

فیلم هری پاتر که در فضای کابالیستی و جادوگری به سر می برد نیز یکی از فیلم هایی بود که در آن در برخی از بخش ها آرمان های اسلام را مورد هجوم قرار می دهد . در این فیلم یک شخصیت منفی جادوگر وجود داشت که بر سر خود دستاری شبیه عمامه روحانیون پیچیده بود که در پایان فیلم با برداشتن آن صورت شیطان در پشت سرش ظاهر گردید .
- یكی از زمینه های به تصویر كشیدن شیطان در رسانه های غربی و بویژه هالیوود را باید در قرائت های جدید از كتاب مقدس و بویژه بخش استعادی و غامض مكاشفات یوحنا جستجو كرد آنجا كه می گوید «...فرشته ای را دیدم كه از آسمان پایین آمد... او اژدها (شیطان) را گرفت و به زنجیر كشید و برای مدت هزار سال به چاه بی انتها افكند... پس از پایان هزار سال، شیطان از زندان آزاد خواهد شد...»(14)
همین موضوع مورد توجه اربابان رسانه ای قرار گرفت و در پایان هزاره دوم و اوایل هزاره سوم محصولات فراوانی وارد بازار رسانه ای و بویژه سینمایی شد آثاری همچون: بچه رزماری، طالع نحس، جن گیر، كنستانتین، پایان روزها، دروازه نهم و حتی فیلمی همچون «ون هلسینگ» و یا «دراكولا ساخته ی برام استوكر» و...

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)


313PERSON.MIHANBLOG.COM


معرّفی کتب شیطانی:

1- قوم محزون

گروه سپوترا
گزیده ترانه‌های كاوالرا ـ كیسر
Kavalara - Keyser
برگردان: فردین صیّادی
نشر «مس»

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

موسیقی یا طعم سیاست

در تعریف موسیقی متال می‌توان نوشت :
« صدای اتصال سیستم‌های برق فشار قوی به اضافه صدای ضجّه كرگدنی زخمی به اضافه صدای كشیده شدن میخ آهنی بر شیشه و كشیدن ناخن روی تخته سیاه با معجونی از صدای اتومبیل‌های فرمول یك و اصوات ناهنجار دیگر مساوی است با موسیقی متال اگر «سیاست» را هم به این معجون اضافه كنید كمی با گروه «سپوترا» آشنا شده‌اید .»

«سپوترا» یك گروه برزیلی است كه بعد از گذراندن یك دوره كوتاه در عرصه موسیقی كلاسیك به عرصه موزیك متال پا گذاشت و هم‌اكنون از معروف‌ترین گروه‌های معترضی است كه با سبك هوی‌متال به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
به عبارت دیگر «سپوترا» هیچ روزنه امیدی را قبول ندارد و به شدت معتقد است كه دنیا با گام‌های شتابان به سوی فساد و نابودی پیش می‌تازد و نجات‌دهنده در گور، خفته است.

نشریه « لایف تایم » (Life time) در مورد این گروه می‌نویسد :
«پخش كلیپ‌های این گروه در هجده كشور دنیا به كلی ممنوع است و بسیاری از اهالی موسیقی نظیر «مارك نافلر» و «گری‌مور» اعتقاد دارند كه «سپوترا» آفت موسیقی معاصر به حساب می‌آید.» طی سالهای گذشته انتشار مجموعه ترانه‌های گروه «سپوترا» در ایران موج اعتراضی را برانگیخت كه پیش از آن در كشورهایی نظیر «لهستان» و «كرة جنوبی» نیز شاهد آن بودیم. بدون ‌اغراق باید نوشت خطر انتشار این ترانه‌ها ـآن هم در این سطح وسیع ـ از توزیع هزاران كیلوگرم مواد مخدر و توهم‌زا بیشتر است.

در بررسی عملكرد این گروه می‌توان نوشت كه آنان غیر از پرخاشگری و تقویت روحیه پرخاشگری در بین جوانان، چیزی در چنته ندارند و حتی در كشور خود نیز در نگاه اهل فرهنگ، گروه منفوری به حساب می‌آیند.
از سوی دیگر ، در حالی كه «فرزین صیادی» مترجم ترانه‌های این گروه كه مجموعه را با نام «قوم محزون» توسط انتشارات «مس» روانه بازار كرده است در مقدمه كتاب سعی می‌كند این گروه را «ضدجنگ» معرفی كند، اما ترانه‌های ترجمه شده از نكته دیگری حكایت دارد.

اجازه بده بكشمت!

به جرأت می‌توان نوشت كه در تمام ترانه‌های گروه «سپوترا» كه سروده‌های «كاوالرا» و «كیسر» است هیچ كلمه مثبتی را نمی‌توان پیدا كرد و البته اگر یافت شود بدون معنی منفی استفاده شده است !
در آلبوم «ویرانه دِدمنشانه» تنها در 4 ترانه 8 بار از واژة «نفرت»، 4 بار از واژة «مرگ»، 11 بار از واژة «شیطان»، 8 ‌بار از واژة «جنگ» و 8 ‌بار از واژة «وحشت» استفاده شده است كه از عمق فاجعه خبر می‌دهد. البته به این آمار باید 14 مورد عیسی و كلیسا و صلیب را نیز اضافه كنید.
« .... متولد می‌شود از دوزخ قدرت برتر شیطان
تا ویران كنند محراب كلیسا را
و كشتار كند آنان را كه مسیحی متولد می‌شوند.(15)
صدور مجوز انتشار این ترانه از سوی مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار قابل تامل است . زیرا هر عقل سلیمی درمی‌یابد كه این ترانه، رسالتی جز زیرسئوال بردن مذهب ندارد و شأن الوهیت را نیز تا حد مبارزه با فرشته پایین می‌آورد.

به این چند سطر توجه كنید:
« .... رژه بر فراز غبار برای انتقام از سال‌هایی كه گرفتار دوزخ بودم
آنجا كه عیسی مسیح مصائب خود را تحمل كرد ... »(16)
به نظر می‌رسد كسانی كه مجوز «قوم محزون» را صادر كرده‌اند یا معنای دوزخ را نمی‌دانند و یا خبر ندارند كه عیسی مسیح از فرستادگان خداوند است!
در بخش دیگری آمده است :
« .... بر صلیب آویخته عیسی را ـ امپراتوری روم ـ نیرویی ددمنش خدایانت را قربانی كرده است
... بر صلیب آویخته، به قتل رسیده، مدنون گردیده مسیح قربانی شد به زانو افتاد
... مسیح تباه شده و میخكوب بر صلیب ..... »(17)
جای تردید نیست كه تمامی این جملات در تضاد با مذاهب است و انتشار آن در یك كشور اسلامی به دور از تدبیر است. متأسفانه در چنین مواقعی «ترجمه» دستاویز مناسبی برای اجرای نقشه‌های شوم معاندانی است كه با ناجوانمردی بر مذهب و اخلاق یك ملّت می‌تازند .

شبهه‌افكنی علیه معاد

«سپوترا» هیچ اعتقادی به دنیای پس از مرگ ندارد. البته این برای گروه‌های موسیقی با ملیت آمریكای جنوبی دور از انتظار نیست اما آنچه عجیب به نظر می‌رسد اصرار بیش از حد «سپوترا» برای تمسخر «معاد» و مهم‌تر از آن اصرار غیرقابل توجیه مترجم كتاب «قوم محزون» برای ترجمه سطر به سطر این سطور كفرآلود است !
به این اشعار توجه كنید :
« ... بهشت در آتش است آتشی از اعماق دوزخ
كه كلماتی از نفرت بر جای می‌گذارد .... »
« ... زندگی گذشته تو نفرت‌انگیز بود سرنوشت امروز تو همانا
عذاب كسی دیگر است ... »(18)
(به یاد بیاوریم این آیة شریفه را كه: هیچكس به گناه دیگری، عذاب نمی‌شود)(19)

نقطه پایان
اگر شیشه‌های باجه تلفنی شكست یا پلیسی در خیابان كتك خورد، غیر از قضا و قدر «سپوترا» را هم كمی مقصر بدانیم! ترجمه این كتاب به متن وفادار نیست و گاه غلط‌های فاحشی دیده می‌شود كه واقعاً شگفت‌انگیز است. همچنین مترجم كوشیده تا به نوعی در مقدمه كتاب «سپوترا» را از جرائم تبرئه كند.

2- نابخشوده (متالیکا)

گروه متالیكا
اشعار جیمز هتفیلد
James hetfeild
ترجمه : سید حبیب گوهری راد
انتشارات دژ
سبك : متال ـ هوی متال ـ بلك متال ـ راك
« در مغزهای ما فقط حس كشتن شعله می‌كشد سعی كن فراركنی چرا كه تو همان كسی هستی كه ما پیدا خواهیم كرد »

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

« متالیكا » متال نیست
« .... متال ، هرزه ، شهوانی و غیر‌انسانی است . متال و متالیكا غیر از گوش‌آزاری و تولید نفرت كاری ندارند . باید همه آنها را به دریا ریخت و دنیا را در غیاب متالیكا یك بار دیگر ساخت .... »
نفرت جهانی از متالیكا روز به روز در حال گسترش است و اكنون مدعیان طراز اول موسیقی جهان در پی واكسن‌هایی برآمده‌اند كه جوانان نسل آینده را از گزند این ویروس بی‌هویت نجات دهند .
به عبارت دیگر ، متال كه در پوشش دموكراسی زاییده شد ، هر روز قربانی تازه‌ای می‌گیرد و به پدیده‌ای شوم و غیرقابل مهار مبدل شده است .
خطر گسترش متالیكا به گونه‌ای نگران‌كننده شده است كه رادیو دولتی فرانسه هر هفته ساعت‌ها به بررسی و نقد موسیقی مخرب متال می‌پردازد و به جوانان فرانسوی هشدار می‌دهد از متال و متالیكا پرهیز كنند.
متاسفانه این ویروس خطرناك در كشور ما نیز به سرعت در حال افزایش است و متولیان فرهنگ بدون توجه به قدرت تخریبی این نوع ترانه و موسیقی ، مرزهای فرهنگی را گشوده‌اند و متال و متالیكا به راحتی در كشور ، جای خود را باز كرده است.
متاسفانه این سبك (متال) به پرطرفدارترین سبك موسیقی در كشورمان تبدیل شده است و به دلیل طبیعت این نوع موسیقی در بین جوانان احساساتی و معترض جایگاه ویژه‌ای دارد !
ناشران و پدیدآورندگان آثار مربوط به متالیكا با این توجیه كه « متالیكا ، متال نیست » ، مجوز دریافت كرده و خواسته یا ناخواسته در یكی از بزرگترین خیانت‌های فرهنگی قرن شركت می‌كنند .
آن گونه كه در بخشی از مقدمه مترجم اثر « نابخشوده » ( سروده منحط‌ترین « متال باز » جهان ) آمده است :
« ... اگر چه موسیقی دنیای غرب با اندیشه‌ها و فرهنگ غنی ما تفاوت‌های بسیاری دارد ولی در این كتاب سعی نموده‌ایم تا جوانان نسل امروز را با اشعار و این سبك موسیقی آشنا نماییم . چرا كه ما امروزه شاهد تاثیرگذاری منفی این گونه ترانه‌ها بر جامعه خود هستیم كه متاسفانه عدم شناخت كافی جوانان ما از محتوا و معنای اخلاقی این گونه موسیقی ، یكی از مهمترین دلایل این تاثیر سوء می باشد كه بهترین راه برای جلوگیری از این معضل اجتماعی ، آموزش صحیح و آشنا كردن افراد جامعه با اینگونه موسیقی می باشد ... »
تاسف‌بارتر اینكه مترجم معتقد است این نوع موسیقی و ترانه با فرهنگ ما هیچ سنخیتی ندارد و مخرب است اما باید منتشر شود تا جوانان ما با این تخریب آشنا شوند !

3- جادوی بی‌خیالی
 

مجموعه ترانه‌های رولینگ استون
میك جگر ـ كیت ریچارد
Mick jeger – kit richard
مترجم: كیوان هنرمند
انتشارات «مس»
راوی لاابالی عشق

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

گروه‌دربه‌درها (Rolling Stones) در سال 1962 شكل گرفت و حالا بعد از چهار دهه از معتبرترین گروه‌های پاپ (مردمی) جهان به شمار می‌رود.
ترانه‌های این گروه، تنوعی باور نكردنی دارند. رولینگ استون برخلاف گروه‌های معتبر دیگر كه به نوعی تمركز در مضامین ترانه‌ها رسیده‌اند هم در ژانر ترانه‌های ساده عاشقانه تجربه‌های درخشانی دارند و هم در حوزه‌های اجتماعی، فلسفی، عامیانه، كمیك و حتی ترانه‌های معترض قابل توجه هستند .
با این همه بافت و زیرساخت فرهنگی ترانه‌های رولینگ استون با فرهنگ غنی ایرانی، فرسنگ‌ها فاصله دارد و انتشار برگردان ترانه‌های این گروه به نفع فرهنگ ما نیست.
با نگاهی اجمالی به مفهوم عشق و اساطیر آن درمی‌یابیم كه آنچه رولینگ استون از آن می‌گوید یك عشق غربی است كه زیر ساخت آن را «زنا» تشكیل می‌دهد.

در اساطیر عشق ایرانی می‌توان از «فرهاد» و «شیرین» به عنوان عاشقان با محور «حیا» نام برد و در عشق عرب نیز از «لیلی» و «مجنون» نام برد كه مفهوم عشق «پاك» را تداعی می‌كند، اما اسطورة عشق غربی‌ها «تریستان» و «ایزوت» است كه بر پایه «زنا» طراحی شده است. «رولینگ استون» در ترانه‌هایش از این اسطورة غربی بارها می‌گوید.

ناگفته پیداست كه استقبال غربی‌ها از «رولینگ استون» و نغمه‌هایش امری طبیعی است كه ریشه در فرهنگ‌شان دارد و آنچه مسلم است خطر چندانی آنها را تهدید نمی‌كند، اما «رولینگ استون» یك آفت جدی برای اهالی مشرق زمین است. نخستین بازخورد جدی ترجمه ترانه‌های «رولینگ استون» در ایران، خلق ترانه‌های غیرمتعارفی نظیر «خالی نیست» و «نازنكن» و ... است.

نكته قابل تامل این كه ترانه‌های رولینگ استون، حرفه‌ای، تأثیرگذار است و به همین خاطر به سرعت در دل مخاطبان، جا باز می‌كند. بنابراین ضروری است كه برای پیشگیری از یك فاجعه فرهنگی، راه حل مناسبی از سوی مدیران فرهنگی نظام، اندیشیده شود. فراموش نكنیم كه رولینگ استون یا همان «دربه‌درها» راوی لاابالی عشق است. عشقی كه در فرهنگ غنی ایرانی هیچ جایگاهی ندارد.

عشق از نوع سوم

نمونه‌های ایرانی آثار «رولینگ استون» را در ادبیات فارسی می‌توان در قرن دهم هجری در اشعار وحشی بافقی جتسجو كرد. مكتب «وقوع» یا بی‌نیازی از معشوق كه منافات چندانی با عشق آتشین ندارد. اما آثار پدید آمده در سال‌های اخیر كه تحت تأثیر مستقیم «رولینگ استون» در ایران سروده شده به هیچ‌وجه هویت ندارد و فاقد اصالت است. در واقع نوعی گستاخی و جسارت غربی است كه وجه اشتراك آن با گویش و منش مشرق زمینی ما بسیار ناچیز است.
ترانه‌های «رولینگ استون» سرشار از واژه‌های ركیك، تحقیرآمیز و گاه مستهجن است و صدور مجوز به «جادوی بی‌خیالی» بسیار تامل برانگیز است . «میك جگر» و «كیت ریچارد» هیچ كلمه‌ای را به ترانه ممنوع‌الورود نكرده‌اند و به صراحت از واژه‌های نظیر: كثافت، احمق، لجن، خرفت، هرزه، فاحشه، نفهم، عجوزه علاف، خودفروش، لعنتی و... استفاده می‌كنند .

«رولینگ استون» و ترویج صوفی‌گری
نكته قابل تامل دیگر این كه گرایش جوانان امروز ایرانی به تصوف و شاخه‌های آن پیش از آنكه ریشه سنتی داشته باشد به دلیل تعلیمات خاص گروه‌های نظیر «رولینگ استون» است. ( البته آنچه كه صوفی‌گری نامیده‌ایم با آنچه كه «رهرو» را به «منزل» می‌رساند، فرسنگ‌ها فاصله دارد.)

افراط در مصرف مواد مخدر به خصوص حشیش و ماری‌جوانا و قرص‌های نشاط‌آور و همچنین استفاده از كلمات ركیك و مستهجن در گفتار از وجوه مشترك «رولینگ استون» و پیروان مسلك تصوف دروغین است.
«رولینگ» مخاطب ایرانی را بی‌اختیار به یاد فرقه ملاقیه می‌اندازد. فرقه‌ای كه با تظاهر به فسق و فجور، سعی می‌كنند خود را بدتر و پلیدتر از آنچه هستند، معرفی كنند تا دچار غرور نشوند. متأسفانه این هدف به ظاهر مقدس، ابزار ناپاكی دارد كه زیر پا گذاشتن شرع و عرف فقط یكی از آنها به شمار می‌رود.
همچنان در بخشی از ترانه‌های این گروه آمده است :
« .... مهم نیست چه می‌گویی مهم نیست چه می‌كنی
مثل یك شیر تنبلم
مثل یك مار بد ذاتم
پستم مثل سگ مستم مثل بز
شهوانی چون خوك عشقی هولناك
... تو مثل آهوی می‌دوی و من دغل مثل روباه
از مادیان سریع‌تری و من از قاطر قوی‌ترم از خفاش تیره‌تر... »(20)

4- باران نوامبر
گروه: گانزن رُزِز
Genzen rozez

ترانه‌های اكسل رُز

برگردان: حمید خداپناهی و مهرداد فریدونی
نشر «مس»

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

ترانه‌سرای نفرت و ناامیدی
رُز خود را ترانه‌سرا نمی‌داند و معتقد است كه راوی نفرت‌هایی است كه از كودكی تا میان‌سالی با خود به این طرف و آن‌طرف می‌برد. هر چند سبك تلفیقی گروه «گانزن رُزِز» نیازی به ترانه ندارد.
مجموعه به اصطلاح ترانه‌های «إكسل» كه در ایران با عنوان «باران نوامبر» با ترجمه حمید خداپناهی و مهرداد فریدونی از سوی انتشارات «مس» به چاپ رسیده می‌تواند گواه خوبی بر بیگانگی «اكسل» با مفهوم ترانه باشد !

فرار به سوی پوچی

«گانزن رُزِز» در اروپا و آمریكا، طرفداران بسیاری دارد. هر چند منتقدان و مخالفان این گروه، افزون‌تر از سینه‌چاكان این گروه هستند كه به هنجارستیزی‌هایی كه در ترانه‌های «اكسل» موج می‌زند، اعتراض می‌كنند.
مترجمان «باران نوامبر» در مقدمه كتاب مدعی شده‌اند كه دلیل برگردان این اثر بوده :
« مخاطبان بدانند كه گانزن رزز هم حرف‌هایی برای گفتن دارد كه با فرهنگ ما بیگانه نیست.»
نكته قابل تامل اینكه ترجمه تمامی این ترانه‌ها نقص دارد و علاوه بر عدم وفاداری به متن از دوگانگی زبان نیز رنج می‌برد.همچنین بیش از پنجاه درصد اطلاعات مقدمه كتاب، نادرست است.
به نظر می‌رسد مترجم تمامی اصطلاحات به كار رفته در ترانه‌ها را به صورت تحت‌اللفظی ترجمه كرده است ، ولی با این حال از ابتذال اشعار و ترانه‌ها كاسته نشده است .

تهییج برای اعتراض

«اكسل رز» اعتراض می‌كند، فریاد می‌زند و همه را متهم می‌كند، و قابل تامل اینكه دلیل هیچكدام از اعتراض‌هایش را نمی‌داند. «رزز» حتی به طبقه اجتماعی خود نیز اعتراض نمی‌كند. فقط می‌خواهد معترض باشد و معترض‌پروری كند. به همین خاطر در ترانه‌های صد در صد عاشقانه‌اش رگه‌های از خشونت بی‌دلیل به چشم می‌خورد.
با این پیشگفتار بخشی از ترانه «او را دوست می‌داشتم» از آلبوم «دروغ‌های گانزن» را مرور می‌كنیم.

« ... من او را دوست داشتم ولی باید او را می‌كشتم
من او را دوست داشتم آه... آری ولی باید او را می‌كشتم
می‌دانستم كه دلم برایش تنگ می‌شود پس باید او را نگه می‌داشتم
او درست در حیاط خلوت من دفن شده است
اوه بله، اوه بله، اوه بله، اوه بله
... او بسیار غُرّولُند می‌كرد و من از دستش دیوانه می‌شدم
و اكنون این‌گونه راحت‌ترم، آری
... او را باید چند متر زیر خاك می‌گذاشتم
من هنوز می‌توانم صدای اعتراض او را بشنوم .... »(21)

بی‌تردید این كلمات و معانی نمی‌تواند زاییده فكر و فرهنگی سالم باشد و سراینده این ترانه اگر سایكوتیك حاد نباشد حتماً نوروتیك (در معرض دیوانگی) است. اما متأسفانه این زهر كشنده با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در میان جوانان ایرانی توزیع می‌شود!

البته ممكن است كسانی چنین شبهه افكنی كنند كه مفهوم ترانه در سبك‌هایی نظیر متال ، راك و پانك و رپ با سایر ترانه‌ها، تفاوت اساسی دارد و به اصطلاح به جای شعر (Poem) از نغمه خودمانی (Lyric) استفاده می‌شود، در پاسخ به این شبهه باید این نكته را یادآور شد كه هر «لیریك» ، شایستگی ترجمه و نشر ندارد و استناد به این واقعیت تنها راهی برای ترجمه و نشر تمامی مضامین غیراخلاقی در آثار كتبی و شفاهی جهان باز می‌كند .

به عبارتی با این شبهه‌افكنی حتی ترجمه نوشتارهای غیر اخلاقی نیز اشكالی ندارد و می‌توان با مجوز رسمی، هر پدیده غیراخلاقی و حتی غیرانسانی را در معرض دید عموم گذاشت.

5- رقص شیطان 
 
گروه متالیكا
ترانه‌سرا : جیمز هتفیلد
James hetfeild
برگردان : سهراب محبی
انتشارات مس

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

با «شیاطین» می‌رقصند
سبك «متالیكا» هرزه‌ترین، شهوت‌آمیزترین و غیرانسانی‌ترین سبك موسیقی در تمام دنیاست. «متالیكا» طرفداران خود را از میان نوجوانان و جوانانی كه با بحران شخصیت دست و پنجه نرم می‌كنند‏، می‌یابد!

«عصیان علیه هر چیز» شعار اصلی متالیكاست. «متالیكا» اعتقاد دارد كه تمام انسان‌ها، فرزندان شیطان هستند و برای همین باید بمیرند.
طرفداران متالیكا در ایران كه معمولاً به «متال‌باز»ها شهرت دارند، دوآتشه‌ترین هواداران موسیقی به حساب می‌آیند. آنها معمولاً مشتریان دائمی مواد مخدّر از جمله حشیش، L.S.D و قرص‌های روانگردان هستند.
تا چند سال گذشته بیش از 98 درصد از این هواداران دوآتشه ، با فرهنگ متال آشنا نبودند و به همین خاطر ترجمه و انتشار كتاب متالیكا در ایران، موجی عظیم پدید آورد و این كتاب به سرعت به صورت آشكار و پنهان در زیرزمین‌های متال، پخش شد.

كتاب «رقص شیطان» یك بمب تخریبی قدرتمند است كه متأسفانه تاكنون در ایران قربانی‌های زیادی گرفته است و پس از این نیز قربانی خواهد گرفت.
در شرایطی كه حتی خوش‌بین‌ترین طرفدار متال، امیدی به ترجمه و انتشار حتی یكی از ترانه‌های متال نداشت، با اجرای سیاست تساهل و تسامح از سوی مدیران ارشاد مجوز «رقص شیطان» صادر شد.

ناشر «رقص شیطان» كه تا تابستان 84 این اثر را برای هشتمین‌بار در تیراژ زیاد به بازار عرضه كرده است‏، در پیشگفتار كتاب نتوانسته خوشحالی خود را پنهان كند . این ناشر می‌نویسد:
«....آنچه مرا واداشت تا مجموعه اشعار ترانه‌سرایان عصر حاضر را منتشر كنم، در ابتدا جست‌وجویی بود برای فهم علت علاقة جوانان به این نوع موسیقی كه تصور می‌كردم مانند هر «مُد»ی تاریخ مصرفی دارد و می‌گذرد. ولی بعد متوجه شدم این علاقه می‌تواند دلایل دیگری غیر از «مُد» داشته باشد. زیرا می‌دیدم حتی جوانان متعلق به خانواده‌های فرهنگی با وجود آشنایی با اصول موسیقی كلاسیك یا اصیل ایرانی به این نوع موسیقی نیز علاقه نشان می‌دهند.....»(22)

این ادعا، كذب محض است. كسی كه موسیقی كر كننده و حیوانی متال را می‌شنود، هرگز نمی‌تواند از موسیقی كلاسیك و اصیل لذت ببرد. ای كاش ناشرمدعی توضیح می‌داد كه مثلاً صدای سه‌تار چه ربطی به گیتار «دیستورِتشن» بدلهجه‌ای دارد كه متالیكا از آن استفاده می‌كند؟

متالیكا و شیطان‌پرستی

تاكنون بسیاری از مروّجان موسیقی و كلام متالیكا برای در امان ماندن از فشارهای حكومتی، كوشیده‌اند تا متالیكا را از اتهام «شیطان‌پرستی» مبرّا كنند، اما این تلاشی بیهوده بوده كه تا امروز نیز نتیجه‌ای نداده است.
گروه متالیكا به صراحت اعلام كرده كه شیطان‌پرستند و با «خدا» سر ستیز دارند. این حقیقت تلخ ، حتی در شیوة پوشش آنان در كنسرت‌ها به راحتی قابل مشاهده است.
متأسفانه گروه‌های متال باز ایرانی كه در تهران و كرج فعالیت وسیعی دارند در دام شیطان پرستی افتاده‌اند و نسل نوجوان را به شدت تهدید می‌كنند. به نظر می‌رسد انتشار ترانه‌های متال در ایران به این پدیده شوم دامن زده است و در صورت استمرار این وضعیت، در آینده‌ای نزدیك با مشكلی به نام بحران اعتقادی جوانان مواجه می‌شویم.

دفاع ناشیانه از «رقص شیطان»

ناشر در پیشگفتار كتاب اعتراف می‌كند :
«... می‌شد با حذف و اضافاتی به زیباتر شدن اشعار ، كمك كرد. ولی آیا استفاده از ترفندهای ویرایشی و پیرایشی و هَرَس اشعار ـ مثلاً در شعری که می‌خواهد پوچی و سردی و بی‌روحی این عصر را نشان دهد ـ باعث دور شدن از اصل محتوی نخواهد شد...»

حال این سئوال مطرح می‌شود ، در شرایط فعلی كه جامعة ما ـ به ویژه نسل جوان ـ به نشاط و امیدواری، نیاز دارند، نمایش بی‌پرده «پوچی و سردی و بی‌روحی عصر حاضر» چه دردی از ما دواء خواهد كرد ؟
پدیدآورندگان رقص شیطان با ادعاهای واهی نظیر مراجعه «جیمز هتفیلد» به یك مركز ترك اعتیاد برای ترك الكل و بهبودی نسبی وی!! و همچنین ادعای «درون‌نگری» متالیكا سعی در تطهیر این گروه دارند، اما به صراحت می‌توان گفت كه متالیكا لكه‌ای سیاه بر دامن موسیقی است كه هیچ‌گاه پاك نخواهد شد.

كلام آخر (رقص شیطان)

باید اذعان داشت كه با چاپ كتاب «رقص شیطان» خواسته یا ناخواسته صفحه حوادث روزنامه‌ها را تلخ‌تر كرده‌ایم:
« ....همه‌اش در دستانم له‌اش كن، خُردش كن
نگاهش‌دار عزیزم ـ نگاهش‌دار خفه شو ـ حالا از من متنفر شو
... فقط می‌گذارم نفس بكشی هوای من را كه تو دریافت می‌كنی
بعد می‌بینم كه آیا می‌گذارم مرا دوست داشته باشی
بُكش ـ بُكش ـ بُكش ـ بُكش ـ بُكش.... »(23)

6- سلاطین فلزی

مجموعه ترانه‌های «اریك آدامز»
گروه «منووار» MANOWAR
مترجم: فراز بهروز ـ‌ سهیل عبدی
انتشارات « دژ »

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

شاگردان شیطان و ما

مترجمان « سلاطین فلزی » در پیشگفتار این اثر ، ادعای عجیبی را مطرح كرده‌اند كه بسیار قابل تامل است آنان مدعی شده‌اند :
« این نوع موسیقی (راك و متال) ‌به همراه متن ترانه‌هایش ، متعلق به نسل جوان جامعه بوده و اكثر نوجوانان و جوانانی كه علاقه‌مند به این سبك هستند ، می‌خواهند از طریق این نوع موسیقی انرژی منفعل خود را رها كنند تا سكون انرژی سرشار جوانی ، باعث یاس و سرخوردگی آنان نشود و از طرفی متن اعتراض‌آمیز و عصیانگرانه ترانه‌هایشان باعث شده كه جوانان ، حرف دل خود را در لابه‌لای سطور این اشعار بیابند و این امر علت به وجود آمدن این حس همگرایی می‌شود .... »(24)

برای این كه صحت و سقم ادعای آنان را دریابیم به هزار توی ترانه‌های « اریك آدامز » ( ‌شیطان‌پرست معروف ) نقبی می‌زنیم تا « همگرایی » جوانان ایران زمین و شیطان پرستان از نگاه مدعیان آشكارتر شود :
« ... سوختن ، مرگ ، هلاكت توهین كن به دختران و زنان
این خون به دست آمده دستمزد من است
در زندگی كثیف‌شان هیچكس نمی‌تواند از من بگریزد
سوار بر مرگ سیاهم هنگامی كه بوسه زد بر شمشیر كینه‌جویی
سرت در كنارت گذاشته می‌شود تمام زندگی‌ها را گرفتم كه تنها من دانستم
بدنی دریده شده با مرگی آرام در انتظار شماست
.... دختران و همسران‌شان را به یغما ببر»(25)
نمونه‌ای از همگرایی « اریك آدامز » و « جوانان ایرانی » را با هم خواندیم . به عبارت دیگر« همگرایی » ادعا شده در پیشگفتار « سلاطین فلزی » بیشتر به این معناست كه فرهنگ ما ، بر پایه خشونت استوار شده است (!) آیا این ادعایی توهین آمیز نیست ؟

7 - روح لاتین

مجموعه ترانه‌های جنیفر لوپز
Jenifer Lopez
مترجم : وحید كیان
انتشارات «اندیشه عالم»

روح لاتین

« جنیفر لوپز » خواننده مشهوری است . رقّاصه‌ای فوق‌ ستاره و بازیگری كه فروش فیلم‌های هالیوودی را تضمین می‌كند . جنیفر ، ترانه هم می‌نویسد و در آمریكا از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است . البته شهرت او از محبوبیتش خیلی بیشتر است . وی در حال حاضر با سومین همسر خود زندگی می‌كند و در دنیای بازیگری و خوانندگی « مدونا » ـ فوق ستاره آمریكایی ـ را پشت سر گذاشته است .
جنیفر با فرهنگ آمریكایی خود می‌نویسد ، میخواند و می‌رقصد . براساس اطلاعات دریافتی پخش صدای جنیفر لوپز در ایران ممنوع است . رقص‌هایش كه جای خود دارد . اما كتاب ترانه‌های جنیفر لوپز با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازار است و ظاهراً فروش خوبی هم دارد !

شیطان پرستی و فراماسونری ، نمادها و کتب (2)

جنیفر ، دختر بد هالیوود
«جنیفر لوپز» شاید مشهورترین هالیوودی باشد اما از خوشنامی بهره چندانی نبرده است . شایعات بسیاری دربارة‌ «جنیفر لوپز» مطرح است كه با واقعیت فاصله چندانی ندارد .
بررسی‌های كارشناسی نشان می‌دهد كه ترانه‌های «جنیفر لوپز» هیچ عمقی ندارد و تنها در سطح باقی می‌ماند . البته جنس موسیقی سبك آثار وی (یعنی هیپ هاپ) در این رویكرد سطحی بی‌تأثیر نیست .
به نظر می‌رسد برگردان ترانه‌های « جنیفر لوپز » هیچ توجیه هنری و ادبی نداشته و فقط به دلیل شهرت بسیاراو صورت گرفته است . نكته قابل تامل وفاداری بیش از حد مترجم به متن اصلی است . به این معنا كه مترجم ، بدون هیچ اشاره‌ای به خاستگاه ترانه‌های لوپز ، حتی مقدمه متن اصلی را نیز بی‌هیچ توضیحی به فارسی برگردانده است .
در بخشی از مقدمه آمده است :
« ... بدون شك نسل جدیدی از هواداران جنیفر ، با آهنگ‌های «بیا صدایمان را بلند كنیم» و « اگر عشق مرا داشتی » همراه شده‌اند .... آن دختر كوچولو به تشویق خانواده و دوستان ، آن ریشه‌ها را سال‌ها پروراند و آبیاری كرد تا به اهدافی دست یابد كه اغلب دختران هم سن او خوابش را می‌دیدند » (26)
مترجم این اثر كتاب (روح لاتین) را آنقدر شتاب زده راهی بازار كرده كه نام سرایندگان واقعی ترانه‌ها را هم از قلم انداخته است و همه را به نام جنیفر لوپز ثبت كرده است !

مترجم به این نكته اصرار دارد :
« دختری كه با رقص شروع كرد . تكامل یافت و به بازیگری تبدیل شد كه سر‌انجام توانست، آواز بخواند . جنیفر می‌گوید : با بازی در فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی و حالا با خوانندگی ، آنچه را می‌خواستیم ، انجام دادم . با صبر و استقامت ، آرزوها در پشت سرتان قرار می‌گیرند و می‌كوشند خود را به شما برسانند ... »(27)

ترویج لاابالی‌گری

خوشبختانه مترجم «روح لاتین» ادعای مترجمان آثار متالیكا ، راك و .... را تكرار نكرده است و مدعی عرفان و فلسفه‌ای خاص در آثار « جنیفر لوپز » نیست .
ترانه‌های «جنیفر لوپز» از جنس «رقص» اوست . هدفی جز ترویج لابالی‌گری و بی‌بندوباری را دنبال نمی‌كند .
در بخشی از این ترانه‌ها آمده است :
« .... حالا روز به شب می‌رسد و همه چیز خوب پیش می‌رود
این دفعه دیگر هیچ جور نمی‌توانی مانع من بشوی
یا روحیه مرا در هم بشكنی هر چه بخواهم مال من خواهد شد
امشب خوش خواهم گذراند
چند نفر از دوستان را خبر خواهم كرد چون زندگی‌ را دوست دارم
و امشب ، شب حال خوش است .... » (28)
به عبارت دیگر باید نوشت كسانی كه در ترانه‌های « جنیفر لوپز » دنبال فلسفه و یا هر تفكری می‌گردند ، بی‌تردید به هیچ نتیجه‌ای نخواهند رسید . « جنیفر لوپز » حتی از كلمات برای پیچ و تاب بدن استفاده می‌كند و دیگر هیچ !(29)

313PERSON.MIHANBLOG.COM

نقد و نتیجه گیری:

گرچه بیشتر نقدها از ناحیه ادیان بزرگ صورت میپذیرد، ولی بیشترین انتقادات به شیطان پرستی از طرف مسحیان شکل می‌گیرد. در این راستا مباحث سودمندی مطرح هستند.

این ادعا که شیطان پرستی به طور صرف یک دین و فلسفه است در کنار معنای ضد آن تعریف می‌شود که چه چیزی به عنوان ریاکاری، حماقت و خطاهای مسیر اصلی فلسفه‌ها وادیان ضعیف عمل می‌کند. همچنین این مباحث ادراک معنی و طبیعت شیطان یا عبادت او را از ادبیاتی که معمولاً ضد شیطان است شکل گرفته است. بسیاری از شیطان پرستان، شیطان را به عنوان یک نیروی سرکش معرفی می‌کنند. به هرحال آنها ادعا می‌کنند چنین هویتی بر مبنای قبول کردن اینکه شیطان موجودی یا قدرتی افضل است شکل می‌گیرد.حال گفته می‌شود با توجه به اینکه شیطان به عنوان موجودی شناخته می‌شود که با خداوند مخالفت می‌کند، در صورت قبول کردن او به عنوان راهنما، باید با خودش نیز مخالفت کرد. (تناقض)

عالمان مسیحی بر این باورند که نمی‌توان هرگز از شیطان تبعیت نکرد (هیچ کس معصوم نیست) چرا که آنها باور دارند شر انسانی یک تلاش بی فایده برای انجام دادن کارهای خوب است (به طور مثال، برای رستگاری یا کسب امنیت برای خود، حتی با این شرط که به دیگران ضرر رساند). حتی کسانی که از فلسفه خوش پرستی تبعیت می‌کنند، تلاش می‌کنند چیزهایی که به عنوان خوبی فقط برای خودشان شناخته شده‌اند را بدست آورند. این فلسفه دانان ادعا می‌کنند نتیجه این فلسفه اگر با قوانین خداوندگار تطابق نداشته باشند، تنها رنج، سردرگمی، انزوا و ناامیدی به همراه خواهد داشت.

شیطان پرستی یک "سراب فلسفی" و "علم بیان سنگین" است. چرا که گفته می‌شود لاوی در استفاده از لغات تبحر خاصی داشته است. شیطان پرستی یک طلسم کم ژرفای عقلانی از خدای ساخته شده توسط بشر است.
"انسان موجودی اجتماعی است و به انسان‌های دیگر احتیاج دارد". بعضی‌ها عقیده دارند شیطان پرستان درک اشتباهی از استقلال داشته‌اند و آن را به تنهایی تعبیر کرده اند. استقلال می‌تواند شما را قوی تر کند ولی این غیر ممکن است شما به تنهایی خدا باشید. آنها بر این باورند که اگر کسی خود را خدا معرفی کند و ضمن استفاده از لایق دانستن خود، می‌توان به عدم پذیرش حقیقت منجر شود.

یکی از نقدهای کاربردی تر شیطان پرستی اینست که ضمن این که شیطان پرستی معمولاً خود را به عنوان راه نجاتی برای توده‌های تسلیم شده مردم در مقابل دین‌های اصلی معرفی می‌کند، بر شایستگی‌های آنها در بی نیازی از دیگران و انزوا گرایی تاکید می‌کنند و انزوا گرایی می‌تواند به سوء استفاده‌های مختلفی ناشی شود – که معمولاً نیز چنین است. چرا که طبیعت انزواگرایانه شیطان معمولاً در بازخورد جوامع ناکارمد است. و برای جبران این خلأ از قوانین ادیان سنتی استفاده کرده است.

فرقه‌های غیر شیطان پرستانه بسیاری از گروه‌ها به اشتباه به عنوان گروه‌های شیطان پرستی در نظر گرفته می‌شود.به طور کلی دو تعریف برای گروه‌های شیطان پرستی در نظر افراد وجود دارد:
هر گروهی که شیطان را (مشابه شیطان تعریف شده در دین مسیحیت که عاری از مفاهیم غیر طبیعی مربوط به پلیدی و زشتی است یا یک شیطان انتزاعی) به عنوان خدا قبول داشته باشد و آن را عبادت کند، که معمولاً از آن به عنوان الهه سیاه نیز یاد می‌کنند. و آن را منتسب به طبیعت "حقیقی" انسان می‌نامند. گروه‌هایی که از دین مسحیت تبعیت نکرده و یا عیسی را با خصوصیاتی که در دین مسیح تعریف شده است قبول ندارند.

تعریف دوم، معمولاً توسط بنیادگرایان مسیحی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بر مبنای این تعریف بسیاری از گروه‌ها را شیطان پرست می‌نامند. این بنیاد گرایان بیشتر دین‌های کافر جدید (مثلاً ویکا یا استرو) را با استفاده از این تعریف شیطان پرست می‌نامند. طبق این تعریف به ندرت از دین‌هایی مانند اسلام و یهود و فرقه‌های مسیحیت به عنوان شیطان پرست تعبیر می‌شود.

313PERSON.MIHANBLOG.COM

حرف آخر:

کشور ایران به دلیل وجود جوّ معنوی به ظاهر کمتر مورد حمله فرقه شیطان پرستی قرار گرفته است ، لکن این نکته که همواره پیش گیری بهتر از درمان است ما را بر این می دارد که با چشمی باز و دیدی وسیع نسبت به مسائل پیرامون خود عکس العمل نشان دهیم . لذا با شناخت اجمالی از این گروه و نمادهای آنان که امروزه به وفور یافت می شود علی الخصوص در مورد موسیقی های رپ ، راک ، و متال که به منظور سست کردن عقاید جوانان پا به عرصه حضور گذاشتند از نشر آن و استفاده توأم با عدم آگاهی جوانان از نمادها جلوگیری میکنیم.

پی نوشت ها :

14. عهد جدید ، مکاشفه ، باب بیستم
15. قوم محزون ص 18 و 20
16. قوم محزون ص 26
17. قوم محزون ص 30
18. قوم محزون ص 32
19. انعام آیه 164
20. جادوی بی خیالی ص 264
21. باران نوامبر ص 92
22. رقص شیطان ص 1
23. رقص شیطان ص356
24. سلاطین فلزی ص 80
25. سلاطین فلزی ص 82 و 84
26. روح لاتین ص 8 و 9
27. روح لاتین ص 10
28. روح لاتین ص 18
29. محمد زارعان / کتب شیطان پرستی / ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اصفهان

منابع:
کتب :
قرآن کریم .
کتاب مقدس
جمعی از مؤلفین (زیر نظر آیت الله مکارم شیرازی) ، برگزیده تفسیر نمونه ، 1386 .
آدامز(منووار) ، اریک ، سلاطین فلزی، برگردان فراز بهروز،-تهران : پیشتازان 1381 ، دژ .
رز ، اکسل ، باران نوامبر ، معرفی وترانه های گروه گانزن رزِز ، مترجمان حمید خداپناهی ، مهرداد فریدونی ، سعید خسروی ، ویراستار حمید خادمی ،-تهران : مس 1380 .
کیسر ، آندریاس ، کاوالرا ، ایگور ،قوم محزون ، معرفی و ترانه های گروه سپوترا ، ترجمه فردین صیادی ، ویراستار حمید خادمی، تهران : مس 1380 .
جگر ، میک ، ریچارد ، کیت ، جادوی بی خیالی ، ترجمه کیوان هنرمند ، تهران: مس 1380 .
هت فیلد ، جیمز ، رقص شیطان ، معرفی و ترانه های گروه متالیکا ، گردآوری و ترجمه سهراب محبی ، تهران : مس 1384.
هت فیلد ، جیمز ، نابخشوده ، مترجم حبیب گوهری راد ، تهران: دژ 1381
لوپز ، جنیفر ، روح لاتین ، گردآوری و ترجمه وحید کیان ، تهران اندیشه عالم 1382 .
سایت ویکی پدیا
www.apjs.co.uk
www.genuineislam.com
www.csitoloo.com
www.manaviatenovin.com
www.alvadossadegh.ir
و مستندات تصویری صدا و سیما

Upload center

نظر یادت نره

نوع مطلب : فراماسونری و آخرالزمان، 
برچسب ها : شیطان پرستی، فراماسونری، نمادها و کتب، شیطان پرستی و فراماسونری، شیطان پرستی فرقه ای مستقل، کابالا (kabala)، شائول و تحریف انجیل، اسلام و یهودیان، حاکمیت کلیسا و انزوای یهودیان، فراماسون(free masion)، 313PERSON.MIHANBLOG.COM، معرّفی نمادهای شیطان پرستی، پرگار و گونیا، بز بافومت (Bophomet)، کلید آنخ (Ankh) = کلید شهوت، ضد مسیح (Anti Christ)، (x) نماد کابالا، دست شاخدار (Cornuto)، هرج و مرج (Anarchy)، چشم شیطان(Eye of satan)، صلیب شکسته یا چرخش خورشید، sun wheel swastika، Goat Head (سر بز)، چشمی در حال نگاه به همه جا ( چشم همه بین All seeing Eye)، ضد عدالت (Anti justice)، اعداد ماسونی، عدد 13، عدد 33، کاخ سفید، سازمان ملل، عدد 666، شخصیت های شیطانی، مرلین مانسون (Marlyn Manson، عـقـــاید، 313PERSON.MIHANBLOG.COM ضد یهود، 313PERSON.MIHANBLOG.COM ضد یهود و ماسون، 313PERSON.MIHANBLOG.COM ضد یهود و فراماسونری، آنتوان لاوی، آنتوان شزاندر لاوِیْ (Anton Szandor LaVey، دکتر لاوی، مؤسس و کاهن اعظم کلیسای شیطان،
لینک های مرتبط :
 
   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات